Hizmetlerimiz
Düğün Organizasyonu
Düğün Organizasyonu Düğün organizasyonu ile ilgili ihtiyacınız olan her şey Time Organizasyon'da!
 
tümü »
 
Catering Hizmetleri
Catering Hizmetleri Deneyimli organizasyon ekibimizle sizlere catering hizmeti sunmaktayız.
 
tümü »
 
 
Kına Organizasyonları
Kına Organizasyonları Profesyonel ve her bütçeye uygun kına gecesi organizasyon hizmetlerinizde yanınızdayız.
 
tümü »
 
Sünnet Organizasyonları
Sünnet Organizasyonları Sünnet organizasyonlarında mekan düzeninden, mönüye, ışıklandırma, ses düzenine kadar bütün eksiklerinizi kusursuz tamamlıyoruz.
 
tümü »
 
 
Açılış Organizasyonları
Açılış Organizasyonları Time Organizasyon Sakarya'da açılış organizasyonunuza en uygun hizmet ve içerik altyapısını oluşturur, seçiminize sunar ve yol gösterir.
 
tümü »
 
Piknik Organizasyonları
Piknik Organizasyonları Time Organizasyon piknik organizasyonlarınız için animasyon ve gösteri hizmetleri, palyaço ve kostümlü animasyon ekipleri, sihirbaz gösterileri...
 
tümü »
 
 
Kokteyl Organizasyonları
Kokteyl Organizasyonları Açılış organizasyonları, düğün organizasyonları, davet ve gala organizasyonları gibi birçok etkinliğinizde sizlere kokteyl organizasyonu...
 
tümü »
 
Havai Fişek
Havai Fişek Profesyonel havai fişek gösterilerimiz, birinci sınıf ve kalitede ürünler ile yapılmaktadır.
 
tümü »
 
 
Animasyon Hizmetleri
Animasyon Hizmetleri Animasyon hizmetleri, organizasyonlarınıza hareket katacak, interaktif bir ortamda davetlilerin eğlenmesini ve katılımcı olmasını sağlayacak en özel araçlardan biridir.
 
tümü »
 
İlahi ve Semazen Grubu
İlahi ve Semazen Grubu Düğün ve sünnet merasimlerinde ilahi ve semazen gösterisi konsepti istiyorsanız Time Organizasyon hizmetinizde.
 
tümü »
 
 
Balon Dekorasyonu
Balon Dekorasyonu Balonlarla yaptığımız çeşitli çalışmalarla; açılış, kutlama, düğün, doğum günü gibi özel gün ve etkinliklerinizde, organizasyon alanlarını renklendiririz.
 
tümü »
 
Masa Sandalye Kiralama
Masa Sandalye Kiralama Time Organizasyon masa sandalye kiralama hizmetini Sakarya'daki tüm ilçelere en uygun fiyat garantisi ile vermektedir.
 
tümü »
 
 
Mehter Takımı
Mehter Takımı Dünyanın en eski bandosu olan mehter takımı gösteri ile organizasyonlarınızı farkı kılmak isterseniz Time Organizasyon Sakarya'da hizmetinizde!
 
tümü »
 
Söz ve Nişan Organizasyonları
Söz ve Nişan Organizasyonları Düğün hazırlıklarının ilk aşaması olan söz ve nişan organizasyonlarınızda Time Organizasyon olarak yanınızdayız.
 
tümü »
 
 
Ses Sahne ve Işık Sistemleri
Ses Sahne ve Işık Sistemleri Sahne, ışık ve ses sistemlerimiz ile organizasyonlarınızı eğlenceli kılın. Time Organizasyon olarak, profesyonel ekip ve ekipmanlarımız ile her tür organizasyonlarınız için Sakarya'da hizmetinizdeyiz.
 
tümü »
 
Hostes ve Host Temini
Hostes ve Host Temini Tanıtım hizmetleri, açılış organizasyonları, fuar organizasyonları için host ve hostes temin edilir.
 
tümü »
 
 
Kurumsal Organizasyonlar
Kurumsal Organizasyonlar Kurumsal organizasyonlarınız için uzman ekibimiz sizin istekleriniz doğrultusunda, sizlere özel hatıralardan silinmeyecek bir organizasyon vaadediyor.
 
tümü »
 
Seminer Organizasyonları
Seminer Organizasyonları Time Organizasyon olarak seminer organizasyonlarınızı yaratıcı çözümleri, ayrıntılardaki titizliğiyle profesyonel ekibimiz ile çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.
 
tümü »
 
 
Lansman ve Tanıtım Organizasyonları
Lansman ve Tanıtım Organizasyonları Lansman ve Tanıtım Organizasyonları, piyasa ya ve müşteriye tanıtabileceğiniz en önemli organizasyondur.
 
tümü »
 
Okul Yıl Sonu Mezuniyet Etkinlikleri
Okul Yıl Sonu Mezuniyet Etkinlikleri Sene sonu okul mezuniyet etkinliklerinde gecenizin güzel ve problemsiz geçmesi için ekibimiz elinden gelenin en iyisini yaparak gecenizin güzel sonlanmasını sağlamaktadır.
 
tümü »
 
 
Bebek Mevlüdü Organizasyonu
Bebek Mevlüdü Organizasyonu Bebek mevlüdü ve dua organizasyonlarınız için ihtiyacınız olan tüm ürünleri, süsleri, dekoru ve hizmeti sizlere sunmaktayız.
 
tümü »
 
Palyaço ve Maskot Temini
Palyaço ve Maskot Temini Time Organizasyon, açılış organizasyonlarınız, doğum günü organizasyonlarınız için palyaço ve maskot temini ve kiralama alanında hizmet vermektedir.
 
tümü »
 
 
 
Pro WEB